Berce VinGin – oryginalna propozycja z Vipavy

Rodzina Berce tworzy nie tylko znakomite wina ( zobacz tutaj i tu ), ale może też pochwalić się mocniejszymi trunkami choćby pod postacią pysznych likierów. Własne sady owocowe to doskonałe źródło wysokiej jakości owoców, które można wykorzystać właśnie do produkcji tego typu alkoholi. Pomysłowość Berce idzie jednak dalej i tak oto powstał innowacyjny VinGin.

W przypadku likierów Berce, dla producenta kluczowe jest jego podejście do ich wytwarzania. Filozofią jest tworzenie smaków, które są tak czyste i autentyczne, jak to tylko możliwe oraz produktów, których składniki są wytwarzane we własnej posiadłości lub rosną w Dolinie Vipavy. Konwencjonalnym i popularnym smakom tradycyjnych likierów, rodzina Berce nadała własny akcent, doprawiając je odrobiną charakteru. Tak też narodził się VinGin – oryginalny produkt powstający z ginu, białego wina i uprawianych przez Berce brzoskwiń.

To wyjątkowy alkohol o mocy 21%, subtelny i łagodny, elegancki oraz zwiewny, z nutą brzoskwiń połączoną z jałowcem, aromatem dżemu brzoskwiniowego i leciutką słodyczą. Całość odświeżająca, owocowa, dostarczająca sporo przyjemności. VinGin smakuje świetnie sam, ale też stwarza szerokie pole do popisu w rozmaitych koktajlach. Bardzo ciekawa i apetyczna propozycja od rodziny Berce i kolejny dowód na to, że Dolina Vipavy ma nam wiele do zaoferowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: